Методична робота
29 жовтня 2024 р. у Краматорському фаховому коледжі технологій та дизайну відбувся методичний семінар «РЕСУРСИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ, ЯКІ ЗМОЖУТЬ ОПТИМІЗУВАТИ РОБОТУ ВИКЛАДАЧА» під час семінару викладачі коледжу ознайомились з сервісами на основі ШІ: Gamma, ChatGPT, D-ID, Invideo.ai, mylens.ai, ideogram, які допомагають зосередитися на індивідуальній роботі зі студентами та творчих аспектах викладання, залишивши рутинні задачі. Використання цих інструментів сприяє не лише економії часу, але й підвищенню якості навчального процесу.
10.01.2024 року відбувся методичний онлайн марафон «Практичне застосування цифрових інструментів під час дистанційного навчання» в якому взяли участь педагогічні колективи Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації та Краматорського фахового коледжу технологій та дизайну. Мета методичного марафону: обмін досвідом щодо використання цифрових сервісів та додатків під час дистанційного навчання; викладання спеціальних дисциплін під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану; подолання освітніх втрат.
Програма марафону:
1 Використання цифрових інструментів при вивченні хімічних дисциплін – викладач СФКІнФарм Тетяна ПЕТУХОВА.
2 Особливості викладання спеціальних дисциплін під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану – викладач спеціальних дисциплін КрамФКТД Вікторія МАЛЮКОВА.
3 Розширення для Google Meet Роздільні кімнати Robert Hudek як дієвий інструмент роботи у групах - викладач інформатики СФКІнФарм Тетяна СТРЕБІЖ.
4 Проведення практичних занять зі спецдисциплін під час дистанційного навчання – Оксана БАБУРІНА викладач спеціальних дисциплін КрамФКТД.
5 До проблеми науково-дослідницької роботи при вивченні краєзнавчих матеріалів - викладач історії України СФКІнФарм Валентина СОЛОВАР.
6 Впровадження інтерактивних технологій та диджиталізації в освітній процес – викладач української мови та літератури КрамФКТД Тетяна МАЄВСЬКА.
7 Подолання освітніх втрат під час дистанційного навчання: теорія та практика - викладач математики СФКІнФарм Марина АНДРІЄНКО.
8 Використання віртуальних онлайн-дошок на заняттях з математики – викладач математики та інформатики КрамФКТД Оксана ВОСКОБОЙНІКОВА.
9 Використання візуалізації на заняттях літератури – викладач зарубіжної та української літератури КрамФКТД Вікторія ВЛАДИМИРОВА.
Щиро дякуємо колегам зі Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації за плідну роботу на високому професійному рівні та сподіваємось на подальшу співпрацю.