top of page

Методична робота

Методична проблема року.jpg
photo_2024-10-29_17-07-25 (3).jpg

    29 жовтня 2024 р. у Краматорському фаховому коледжі технологій та дизайну відбувся методичний семінар «РЕСУРСИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ, ЯКІ ЗМОЖУТЬ ОПТИМІЗУВАТИ РОБОТУ ВИКЛАДАЧА» під час семінару викладачі коледжу ознайомились з сервісами на основі ШІ: Gamma, ChatGPT, D-ID, Invideo.ai, mylens.ai, ideogram, які допомагають зосередитися на індивідуальній роботі зі студентами та творчих аспектах викладання, залишивши рутинні задачі. Використання цих інструментів сприяє не лише  економії часу, але й підвищенню якості навчального процесу.

2a5c0d_94e6bba7f04841abbe7de5857ac669cc~mv2.webp

    10.01.2024 року відбувся методичний онлайн марафон «Практичне застосування цифрових інструментів під час дистанційного навчання» в якому взяли участь педагогічні колективи Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації  та Краматорського фахового коледжу технологій та дизайну.  Мета методичного марафону: обмін досвідом щодо використання цифрових сервісів та додатків під час дистанційного навчання; викладання спеціальних дисциплін під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану; подолання освітніх втрат.

       Програма марафону:

1 Використання цифрових інструментів при вивченні хімічних дисциплін – викладач СФКІнФарм Тетяна ПЕТУХОВА.

2 Особливості викладання спеціальних дисциплін під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану – викладач спеціальних дисциплін КрамФКТД Вікторія МАЛЮКОВА.

3 Розширення для Google Meet Роздільні кімнати Robert Hudek як дієвий інструмент роботи у групах - викладач інформатики СФКІнФарм Тетяна СТРЕБІЖ.

4 Проведення практичних занять зі спецдисциплін під час дистанційного навчання – Оксана БАБУРІНА викладач спеціальних дисциплін КрамФКТД.

5 До проблеми науково-дослідницької роботи при вивченні краєзнавчих матеріалів - викладач історії України СФКІнФарм Валентина СОЛОВАР.

6 Впровадження інтерактивних технологій та диджиталізації в освітній процес – викладач української мови та літератури КрамФКТД Тетяна МАЄВСЬКА.

7 Подолання освітніх втрат під час  дистанційного навчання: теорія та практика - викладач математики СФКІнФарм Марина АНДРІЄНКО.

8 Використання віртуальних онлайн-дошок на заняттях з математики – викладач математики та інформатики КрамФКТД Оксана ВОСКОБОЙНІКОВА.

9 Використання візуалізації на заняттях літератури – викладач зарубіжної та української літератури КрамФКТД Вікторія ВЛАДИМИРОВА.

       Щиро дякуємо колегам зі Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації за плідну роботу на високому професійному рівні та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Активний лінк на сайт марафону

bottom of page